bş logo (1) (1)

Hakkımızda

Biz kimiz?

Luqqadent'e Hoşgeldiniz

Ankaranın en çok tercih edilen kliniği olan Luqq Dent, hasta memnuniyeti odaklı verdiği hizmetle faaliyet gösteriyor. 2015 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakultesi’nden mezun olan DT. Bilge Şahin, estetik gülüş tasarımı dahil ağız ve diş sağlığı için hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Sağladığımız hizmetler şu şekildedir;

  1. Dental İmplant
  2. Estetik Diş Hekimliği
  3. Ortodonti
  4. Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
  5. Dijital Diş Hekimliği
  6. Çene Cerrahisi
  7. Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları)
  8. Endodonti (Kanal Tedavisi)
  9. Protez
NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Doğru tedavi, doğru teşhis ile başlar!

Kısa süre içinde diş sağlığı konusunda yoğun şekilde tercih edilen kurumumuzun öncelikli hedefi her zaman hasta memnuniyetidir. Ar-Ge ekibi, uzman personelleri ve son teknoloji cihazlarıyla hastaların hizmetindeyiz. Yurtiçi ve yurtdışından her yıl binlerce hastayı ağırlayan kliniğimiz, tedavi süreci sonrasında da destek vermeye devam etmektedir.

Kısa süre sonra Türkiye’nin birçok noktasına ulaşmayı hedefleyen projelerimiz, son teknoloji ürünü olan ağız ve diş sağlığına yönelik cihazlarımız, uzman kadromuz ile Türkiye’nin dent kliniği olmayı hedeflemekteyiz. Yaptığımız tüm uygulama ve tedavilerinde dürüstlük ve iş ahlakımıza bağlı kalarak hareket etmekteyiz. Hastalarımızın kliniğimizden memnun şekilde ayrılması, en önem verdiğimiz konulardan birisidir. En yeni tedavi yöntemlerini uyguladığımız hastalarımız ile kalıcı ve güvenli sonuçlar elde etmekteyiz.

Ev konforunda dizayn edilen kliniğimiz, hastalarımızın rahatlamasında ve tedirgin olmadan tüm işlemlerin gerçekleşmelerinde etkili rol oynamaktadır. Dental İmplant, Estetik Diş Hekimliği, Ortodonti, Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği), Dijital Diş Hekimliği, Çene Cerrahisi, Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları), Endodonti (Kanal Tedavisi) ve Protez tedavileri tamamen isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre gerçekleştirilmektedir.

Vision

Yaptığımız işe ve hastalarımıza duyduğumuz saygıyla diş ve ağız sağlığı konusunda yaşanan son gelişmeleri yakından takip etmekte, uzman kadromuz ile yenilikçiyi odak noktamıza almaktayız.

Mission

Hastalarımızın beklentilerini ve hayallerini süsleyen estetik diş çalışmaları konusunda da profesyonel, titiz ve isteğe uygun çalışmalar yapmaktayız.

Kolay Randevu Ekranı

Doğru tedavi, doğru teşhis ile başlar!

Yaptığımız işe ve hastalarımıza duyduğumuz saygıyla diş ve ağız sağlığı konusunda yaşanan son gelişmeleri yakından takip etmekte, uzman kadromuz ile yenilikçiyi odak noktamıza almaktayız.
Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
Danışmanlık WhatsApp Hattı
Merhaba🙌😊 Size Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonHemen Ara